Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
13.06.2022
Laupäeval Viimsi Kooli välisväljakutel ning Forus Spordikeskuse korvpallisaalis toimunud Perepäevaga tõmbas Korvpalliklubi Viimsi joone alla oma 20.-, vägagi edukale juubelihooajale.
Kommenteeri
12.06.2022
Info suviste treeningute ja suvelaagrite ning 2022/2023 hooaja kohta, sh: treeningrühmad, liikmemaksu määrad jms
Kommenteeri
06.06.2022
Korvpalliklubi Viimsi, sh KK Viimsi, Kesklinna KK, GAG Korvpalliklubi ja Lahemaa KK 20.hooaja sportlik lõpetamine toimub laupäeval, 11.juunil Viimsi Kooli välisväljakutel ja Karulaugu Spordikeskuses, ...
Kommenteeri

Toetajad:

2022. Suvelaagrid Prindi

Info

 

Info 2022.aasta suvelaagrite ja suvise töökorralduse kohta.

Suvelaagrid toimuvad sünniaasta põhiselt. Klubil on õigus valida laagris osalejaid.

 

Tähtajad, sh laagritesse registreerumine ja suvine tööplaan:

  • 31.märts - suvelaagritesse registreerumise "I aken" lõpp
  • 15.mai - suvelaagritesse registreerumise "II aken" lõpp
  • 12.juuni - ühistreeningute lõpp tavapärase treeningplaani alusel;
  • 13.juuni - suvepuhkuse algus;
  • 15.juuni - suvelaagritesse registreerumise "III aken" lõpp ja suvelaagrite osalustasu* tasumise tähtaeg;
    • Registreeru SIIN 
  • 10.juuli - suvepuhkuse lõpp;

  • 11.juuli - treeningute algus suvise treeningplaani alusel;

  • 18.juuli-26.juuli - "Laager 1", sh KKV, KKK, GAG 2008/2007
  • 18.juuli-30.juuli - "Laager 2", sh KKV, KKK, GAG 2006/2005/2004
  • 26.juuli-30.juuli - "Laager 3", sh KKV, KKK, GAG 2014/2013/2012/Tüdrukud 
  • 30.juuli-6.august - "Laager 4", sh KKV, KKK, GAG 2011/2010/2009
  • 2.september - ühistreeningute algus tavapärase treeningplaani alusel.

 

NB! Laagrite mittetoimumisel, koroonapiirangud vms põhjusel, tagastatakse osalustasu täies mahus!

 

 

  1. "Laager 1", sh KKV, KKK, GAG 2008/2007, 2006-2004 harrastajad

18.juuli-26.juuli, Peedu Noortelaager (Tõrva vald, Valga maakond).

Treeningud: õues ja välisväljakutel.
Ööbimine: 2, 4, 6, 8, 12 kohalistes kämpingutubades.
Toitlustus: 3x päevas.
Transport Viimsi/Tallinn-laager-Viimsi/Tallinn: ühise bussiga.

Laagri maksumus: 200 €, sh Transport; Majutus, Toitlustus, Spordirajatiste kasutamine:

  • TASUTAKSE

     

    • hiljemalt 15.juuni!  IBAN EE762200221057706990 Korvpalliklubi Viimsi.

    • Eraldi arvet laagri eest ei väljastata.

    • Märkides selgitusse: "Õpilase nimi. Laager 1"

    • Näiteks: Kati Karu. Laager 1.

    • laagri mittetoimumisel, koroonapiirangud vms põhjusel, tagastatakse osalustasu täies mahus

  1. "Laager 2", sh KKV, KKK, GAG 2007 Must/2006 Must/2005/2004

18.juuli-30.juuli,, Peedu Noortelaager (Tõrva vald, Valga maakond).

Treeningud: õues ja välisväljakutel.
Ööbimine: 2, 4, 6, 8, 12 kohalistes kämpingutubades.
Toitlustus: 3x päevas.
Trantsport Viimsi/Tallinn-laager-Viimsi/Tallinn: ühise bussiga.

Laagri maksumus:  260 €, sh Transport; Majutus, Toitlustus, Spordirajatiste kasutamine:

    • TASUTAKSE

      • hiljemalt 15.juuni!  IBAN EE762200221057706990 Korvpalliklubi Viimsi.

      • Eraldi arvet laagri eest ei väljastata.

      • Märkides selgitusse: "Õpilase nimi. Laager 2"

      • Näiteks: Kati Karu.Laager 2.

    • laagri mittetoimumisel, koroonapiirangud vms põhjusel, tagastatakse osalustasu täies mahus

       

  1. "Laager 3", KKV, KKK, GAG 2014/2013/2012/Tüdrukud

26.juuli-30.juuli , Peedu Noortelaager (Tõrva vald, Valga maakond).

Treeningud: õues ja välisväljakutel.
Ööbimine: 2, 4, 6, 8, 12 kohalistes kämpingutubades.
Toitlustus: 3x päevas.
Trantsport Viimsi/Tallinn-laager-Viimsi/Tallinn: ühise bussiga.

Laagri maksumus: 150 €, sh Transport; Majutus, Toitlustus, Spordirajatiste kasutamine:

    • TASUTAKSE

      • hiljemalt 15.juuni!  IBAN EE762200221057706990 Korvpalliklubi Viimsi.

      • Eraldi arvet laagri eest ei väljastata.

      • Märkides selgitusse: "Õpilase nimi. Laager 3"

      • Näiteks: Kati Karu. Laager 3.

    • laagri mittetoimumisel, koroonapiirangud vms põhjusel, tagastatakse osalustasu täies mahus

 

  1. "Laager 4", sh GAG 2011/2010/2009

30.juuli-6.august , Peedu Noortelaager (Tõrva vald, Valga maakond).

Treeningud: õues ja välisväljakutel.
Ööbimine: 2, 4, 6, 8, 12 kohalistes kämpingutubades.
Toitlustus: 3x päevas.
Trantsport Viimsi/Tallinn-laager-Viimsi/Tallinn: ühise bussiga.

Laagri maksumus: 190 €, sh Transport; Majutus, Toitlustus, Spordirajatiste kasutamine:

    • TASUTAKSE

      • hiljemalt 15.juuni!  IBAN EE762200221057706990 Korvpalliklubi Viimsi.

      • Eraldi arvet laagri eest ei väljastata.

      • Märkides selgitusse: "Õpilase nimi. Laager 4"

      • Näiteks: Kati Karu Laager 4.

    • laagri mittetoimumisel, koroonapiirangud vms põhjusel, tagastatakse osalustasu täies mahus

       

Suvelaagritesse registreerimine.

Laagritesse registreerumine toimub:

  1. 31.märts - suvelaagritesse registreerumise "I aken" lõpp.  
  2. 15.mai - suvelaagritesse registreerumise "II aken" lõpp. *Rakendub lisatasu 20€
  3. 15.juuni - suvelaagritesse registreerumise "III aken" lõpp. *Rakendub lisatasu 50€. Registreeru SIIN

*Lisatasu ei rakendu treeningutega hiljem liitunud mängijate korral.

 

Laagri mittetoimumisel, koroonapiirangud vms põhjusel, tagastatakse osalustasu täies mahus.

Laagrist loobudes osalustasu ei tagastata!

 

Registreerunud (boldis tasunud):

 

Laager 1". Kokku 34  sh:

  • 2004-2006 harrastajad:  1. Harald Hütt 2. Miles James Werts 3. Artur Pobjaržin 4. Karl Martin Loide
  • 2007: 1. Alex Kõdar 2. Oskar Rääsk 3. Christian Himma 4. Jarko Mäemurd 5. Markus Erik Hansson
  • 2008: 1.Orm August Ojasoo 2. Valter Polli 3. Morten Kurvits 4. Jakob Raiden Põldroos 5. Ruben Rask 6. Oliver Paidra 7. Kaspar Pormeister. 8. Karl Naska 9. Robert Kadak 10. Gert Gerret Lindre 11. William Kotka 12. Kenneth Hans Möldre 13. Karl-Sebastian Aun 14. Christopher Himma 15. Kristjan Edgar Naarits 16. Kiur Robben Hera 17. Gregor Korolkov. 18. Robin Berol 19. Fred Laanemets 20. Siim Tali 21. Kahrut Kiur Keskel 22. Siimon Liivik 23. Christian Elmar Kask. 24. Edvard Olt

 

Laager 2. Kokku 38, sh:

  • 2007 1. Mark Elvis Urm 2. Robi Treimut 3. Hugo Hõbeoja 4. Timo Lang 5. Karl Johann Grünberg 6. Erik Rooden 7. Oliver Saar 8. Joosep Loo 9. Armin Laanes 10. Rasmus Nugis 11. Rasmus Talumaa 12. Matthias Kokošinski 13. Nikita Kurbatov 14. Kristo Rannaste 15. Richard Hütt 16. Marten Alatalu 17. Martin Kaldalu 18. Erk Liivas 19. Julius Meijel 20. Ander Siinmaa 21. Oskar Möldre 22. Raul Tubarik
  • 2006 1. Tristan Toomas Uba 2. Siim Sombri 3. Kaur Kalle 4. Artur Sarap 5. Martin Uik 6. Karl Aleksander Toomsalu. 7 Kaur Kalviste 8. Mairo Kadak 9. Richard Lõoke
  • 2005 1. Birk Briger Arop 2. Oliver Pettai. 3. Kaur Markus Hera 4. Glen Gregor Paas 5. Andre Juhansoo 6. Joosep Kuus. 7. Joonas Kitsing 8. Trevor Vaidla
  • 2004 

 

"Laager 3. Kokku 71, sh:

  • 2014 1. Lennart Marosov 2. Erik Hiiuväin 3. Devin Mark Toomjõe 4. Aleksander Rask. 4. Rainer Erik Maldre 5. Paul Rasmus  Kaarelson. 6. Michail Polevoy 7. Devin Mark Toomjõe. 8. Kris Marten Märtson 9. Benedikt-Samuel Kogerman 10. Jon Marten Vahimets. 11. Erik Mamajev. 12. Artur Tsvetkov 13. Frank Berkmann 14. Mark Erik Praks 15. Markus Sillaste.
  • 2013 1. Georg Vask 2. Marlon Novitski 3. Edwin David Kobrin 4. Lukas Lugna. 5. Kairon Jõenurm. 6. Albert Kerstna 7. Edgar Kolomeitsev 8. Karl Hendrik Oks. 9. Henri Teofil Õng 10. Robert Mudist 11. Henry Nurme. 12. Sebastian Busch 13. Harri Lukas Rahuoja. 14. Henry Bergson 15. Peeter Rasmus Alle 16. Kristian Siimu
  • 2012 1. Marcus Maarend 2. Grant Köster 3. Gustav Herbert Jürgenson 4. Alvin Rusin. 6 Ruuben Vaga 7. Mattias Kirsipuu 8. Dabrelis Sabonis. 9. Josten Laast. 10. Mathias Kotka 11. Konrad Multer 12. Märt Pellinen 13. Hugo-Alexander Leego 14. Kristofer Kiik 15. Armand Malmet 16. Marcus Maarend  17. Karl-Erik Ahven.  18. Walter Erik Kaidro 19. Albert Torkin 20. Uko Erk Otstavel. 21. Martin Rannaste 22. Richard Järve 23. Välek Ulst
  • Tüdrukud: 1. Kirke Vinni 2. Karolin Kivi. 3 Mirtel Kruusmann 4. Gloria Sillar. 5. Johanna Mariethe Feldman 6. Irene Praks. 7. Paula Kaur 8. Deliisa Metsik. 9. Pärl Varimaa. 10. Maria Kivisikk 11. Gloria Laanemets 12. Gertrud Iro 13. Grethel Iro 14. Keriti Mirell Kütt 15.Gloria Vall 16. Elisabeth Victoria Jürimäe. 17. Dolores Lillma

 

 

"Laager 4. Kokku 68, sh:

  • 2011: 1. Jesper Mengel 2. Ruben Einaste 3. Mateo Kelder. 4. Riko Eerik Mägismaa 5. Patrik Nugis. 6. Jan Hendrik Kübar 7. Sten Erik Harjus. 8. Lukas Aettik 9. Tobias Aettik 10. Mathias Aettik 11. Mattias Nõmmann
  • 2010: 1. Urban Aik Sild. 2. Mathias Jaani 3. Andree Ailar Mägi 4. Kenert Kokla 5. Artur Roosimaa 6. Hugo Peeter Mägismaa. 7. Egert Tarjus 8. Kaarel Hunt 9. Johannes Metsaots 10. Markus Palm 11. Oliver Allika 12. Tim Teodor Kaasik 13. Jörgen Lillemägi. 14. Robert Järviste 15. Georg Varik 16. Otto Valter Viks 17. Oliver Oskar Aljaste. 18. Edward Torkin 19. Kristofer Mesikäpp 20. Joosep Vahtras. 21. Gregor Kährik. 22. Georg Saarme 23. Tristan Türk 24. Alex Skrebuhov. 25. Markus Marten Tõnso. 26. Robert Teetlaus
  • 2009:  1. Hendrik Mikael Matsalu 2. August Polli 3. Henry Vaabel 4. Raimond Valdre 5. Rasmus Randveer 6. Karl Luga 7. Robin Einaste 8. Hans Kaur 9. Henri Rooden 10 Ristjan Koppel. 11. Robin Christpher Vilbo. 12. Hendrik Voiter 13. Oskar Ani 14. Jonas Pajus 15. Kaarel Jokob Päts 16. Uku Gregor Randes 17. Romet Matisoo 18. Mark Johan Kahl 19. Ragnar Abram 20. Stig Petteri Rauert 21. Kenneth Raaperi 22. Oskar Raimets 23. Harri Rodes 24. Armin Malmet 25.  Sten Marten Ebenek. 26. Lucas Seepter 27. Henri Erich Böttker 28. Martin Minin 29. Roomet Vilt 30. Kasper Joosua Alle. 31. Martin Hendrik Salumäe. 
Mängukalender
KK Viimsi vs Keila Korvpallikool Eesti Superkarikas
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...