Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
Kommenteeri
30.11.2022
Kaamos Karikavõistluste 1/4 finaalseerias kohtume Tallinna Kalev/Audentesega. Seeria avamängu võitsime kalevlaste koduväljakul 92:73. Otsustav mäng, ehk "teine poolaeg" toimub kolmapäeval, 30.novembril Viimsis. Poolfinaali pääseja ...
Kommenteeri
30.11.2022
Käes on aeg, kus lapsevanem peab tegema kinnituse järgmise aasta, ehk 2023.aasta, kohaliku omavalitsuse (KOV) sporditegevuse toetuse kohta, st määrama klubi, kellele laekub tema lapse treeningute eest makstav kohaliku omavalitsuse nö ...
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi

 

Eesnimi Perenimi E-mail Telefon
Ahti Roostalu ahti@kesklinnakk.ee 53404939
Aleks Aasma aleks@kkviimsi.ee 5116628
Aleksander Jorro aleks@kesklinnakk.ee 55673325
Anton Tõštšuk anton@kkviimsi.ee 56206246
Asko Meiner asko@kkviimsi.ee 55595678
Dmitry Kolomyychenko dima@kkviimsi.ee  
Elina Ivanov elina@kesklinnakk.ee 53656444
Janek Pallase janek@kkviimsi.ee 56609876
Joosep Indermitte joosep@kkviimsi.ee 56226171
Kaarel Traumann kaarel@kkviimsi.ee 56481223
Kristjan Evart kristjan@kkviimsi.ee 5091247
Kristjan Kruusimaa kristjan.kruusimaa@kkviimsi.ee 58047948
Maarja Sillamaa maarja@kkviimsi.ee 58163887
Mari-Ann Peiker mariann@kkviimsi.ee 55582996
Marko Piho marko@kkviimsi.ee 5215557
Martin Toomas martin@kesklinnakk.ee 57872380
Märt Rohlin mart@kkviimsi.ee 58066567
Raiko Matsalu raiko@kkviimsi.ee 5263847
Rait Mõtsmees rait@kkviimsi.ee 5017422
Sergei Bondarev sergei@kkviimsi.ee 56631396
Sven Arop sven@kkviimsi.ee 56681120
Tarmo Kapper tarmo@kkviimsi.ee 5025750
Tony Liivak tony@kesklinnakk.ee 56560507
Valdo Lips valdo@kkviimsi.ee 5121592

 

Mängukalender
KK Viimsi vs Keila Korvpallikool Eesti Superkarikas
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...