Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
12.06.2024
Korvpalliklubi Viimsi, sh KK Viimsi, Kesklinna KK, GAG Korvpalliklubi ja Lahemaa KK 22.hooaja sportlik lõpetamine toimub laupäeval, 15.juunil Forus Spordikeskus Viimsi korvpallisaalis ja Viimsi Kooli ...
Kommenteeri
11.06.2024
Korvpalliklubi Viimsi viib 10.-14.juuli läbi U12 kuni U17 vanuseklassi poistele mõeldud korvpallilaagri, mille eesmärgiks on pakkuda noorkorvpalluritele võimalust treenida tipptasemel treenerite käe all.
Kommenteeri
07.06.2024
Korvpalliklubi Viimsi ja Aleksander Oliver Hint annavad teada, et pikendasid lepingut 2024/2025 hooajaks.
Kommenteeri

Toetajad:

Treenerid Prindi

 

 
Eesnimi Perekonnanimi E-mail Telefon EKR
Ahti Roostalu ahti@kesklinnakk.ee 53404939 5
Anton Tõštšuk anton@kkviimsi.ee 56206246 5
Arsen Abeljan arsen@kkviimsi.ee 56619878  
Asko Meiner asko@kkviimsi.ee 55595678  
Dmitry Kolomyychenko dima@kkviimsi.ee +380977030313 5
Janek Pallase janek@kkviimsi.ee 56609876 3
Joosep Indermitte joosep@kkviimsi.ee 56226171 4
Kaarel Traumann kaarel@kkviimsi.ee 56481223 5
Kevin Sünd kevin@kkviimsi.ee 53571766  
Maarja Sillamaa maarja@kkviimsi.ee 58163887 4
Mari-Ann Peiker mariann@kkviimsi.ee 55582996  
Marko Piho marko@kkviimsi.ee 5215557 3
Martin Toomas martin@kesklinnakk.ee 57872380 5
Ron Laanemaa ron@kkviimsi.ee 58080811  
Sergei Bondarev sergei@kkviimsi.ee 56631396 4
Sven Arop sven@kkviimsi.ee 56681120 5
Tanel Einaste tanel@kkviimsi.ee 5048422 6
Tarmo Kapper tarmo@kkviimsi.ee 5025750 5
Teet Tiisvelt teet@kkviimsi.ee 5226609  
Tony Liivak tony@kesklinnakk.ee 56560507 5
Valdo Lips valdo@kkviimsi.ee 5121592 6

 

Mängukalender
Korvpalliklubi Viimsi vaba aja tootesari
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...