Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
02.06.2020
Eriolukorra tõttu enneaegselt lõppenud hooaja jooksul jõudis KK Viimsi/Noto kümmet kodumängu külastada 2296 inimest, ehk keskmiseks publikuarvuks pea 230 inimest mängu kohta. Kui siia lisada live-ülekandeid ja ...
Kommenteeri
01.06.2020
Alates 1.06 toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
Kommenteeri
25.05.2020
Info suviste treeningute ja suvelaagrite ning 2020/2021 hooaja kohta, sh: treeningrühmad, liikmemaksu määrad jms. NB! Uuenenud Sisekorraeeskiri ja Isikuandmete töötlemise tingimuse jm.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
MEIE: Märt Rohlin (0)
25.11.2016

Märt Rohlin, "Korvpall annab kogu eluks meeskonnatunde."

Korvpalliklubi Viimsi treeneri Märt Rohlini eesmärk on kasvatada oma õpilastes meeskonnatunnet, teistega arvestamist, endast parima väljapigistamist ning kindlasti distsipliini.

 

MIKS KORVPALL?

Märt jõudis ise korvpallitrenni 2 klassis, kui treener käis koolis  lapsi värbamas. Alguses oli tegu tavalise pallitrenni ringiga, kuid aasta pärast tuli sinna korvpallitreener, misjärel  hakati tegelema tõsisemalt ka korvpalliga.

Korra  mõtles Märt ka jalgpallitrennni minna, ta oli  juba putsad ja kaitsmed peale pannud, kuid platsi äärde jõudes otsustas miskipärast otsa ümber keerata ning koju tagasi minna.

"Võib öelda, et korvpall on saanud üheks minu elu osaks, milleta enam väga ei saa. Kuigi minust tippkorvpallurit ei saanud, tegelen selle mängu mängimise või õpetamisega siiamaani ning arvatavasti veel hea mitu või mitukümend aastat veel," räägib Märt. 

Talle meeldib korvpalli, sest see on meeskondlik mäng, kus iga mees loeb ning tuleb  arvestada teistega. "Lisaks on korvpall põnev, sest seal toimub koguaeg midagi- korvid, söödud jne.  Lõviosa enda sõpradest ja tuttavatest olen saanud just tänu korvpallile."

 

 

PÕHIMÕTTED TREENERINA

Treenerina tahab Märt ennast  kogu aeg arendada ja juurde õppida. "Korvpalli kohta võib öelda nagu Tallinnagi, mäng/linn see, mis ei saa kunagi valmis, kogu aeg tuleb midagi uut.  Trennides on minu eesmärk kasvatada kambavaimu ehk meeskonnatunnet, teistega arvestamist, endast parima välja pigistamist ning kindlasti ka distsipliini. Hetkel jookseb mul neljas aasta treenerina ning olen selle ajaga väga palju targemaks saanud," räägib Märt.

 

 

HOBID

Peale korvpalli meeldivad Märdil teised meeskondlikud spordialad, ta on  suur filmisõber ning võimalusel proovib ka reisimas käia nii palju kui võimalik.

 

 

TEISED MÄRDIST

Kaarel Traumann. Sõber, kolleeg ja meeskonnakaalane.

"Esmapilgul vaikne ja rahulik mees, aga ta on vaja lihtsalt käima tõmmata. Enda kohta kriitiline, aga see tuleb pigem kasuks. Võib öelda, et Märt mõõdab ühe ja lõikab üheksa korda, kui ainult jaksu jätkub."

 

 

Siim Randla

 

www.kkviimsi.ee

FB/kkviimsi

IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...