Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
02.06.2020
Eriolukorra tõttu enneaegselt lõppenud hooaja jooksul jõudis KK Viimsi/Noto kümmet kodumängu külastada 2296 inimest, ehk keskmiseks publikuarvuks pea 230 inimest mängu kohta. Kui siia lisada live-ülekandeid ja ...
Kommenteeri
01.06.2020
Alates 1.06 toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
Kommenteeri
25.05.2020
Info suviste treeningute ja suvelaagrite ning 2020/2021 hooaja kohta, sh: treeningrühmad, liikmemaksu määrad jms. NB! Uuenenud Sisekorraeeskiri ja Isikuandmete töötlemise tingimuse jm.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Ühis- ja saalitreeningud eriolukorra ajal. Suvelaagrid (0)
15.05.2020

Vabariigi valituse otsuse alusel on alates 18.maist lubatud ka siseruumides toimuvad ühistreeningud, kui peetakse kinni kehtestatud piirangutest. Vastavalt alustab saalitreeninguid, vähendatud mahus, ka Korvpalliklubi Viimsi/Estover, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvalliklubi, va pallimänguringid ja harrastajate rühmad.

Saalitreeningud

Otsusega lubatakse alates 18.05.2020 spordisaalides toimuvad treeningud, kui nendes tegevustes osalejaid on maksimaalselt kümme ning kui järgitakse 2 + 2 reeglit (koos tohib liikuda üksi või kahekesi ning teistega tuleb hoida vähemalt 2-meetrist vahet, ehk kontakttreening, loe: mäng, ei ole endiselt lubatud) jt. Täpsemalt SIIN

Täpsed treeningkavad ja plaanid jõuavad Teieni läbi oma treeneri, esimesel võimalusel hiljemalt 21.nädala keskpaigaks, kuna saalide broneerimine, liikumisplaanide koostamine alles käib ja täpse treening- ja logistikaplaani koostamise juurde saame asuda peale vastavate kinnituste saamist.

  • Eriolukorra ajal, tulenevalt seatud piirangutest ja nõuetest, ei ole meil võimalik tagada tavapärast ühistreeningute arvu. Palume mõistvat suhtumist!

 

Kõigil mängijatel on ühistreeningutel osalemiseks kohustuslik tutvuda ja täita Korvpalliklubi Viimsi/Estover tingimused treeningute läbi viimiseks.

Tutvun tingimustega SIIN

  • Saalitreeningutel on lubatud kasutada ainult puhtaid spordijalatseid, st jalatseid millega ei ole õues käidud!
  • Saalitreeningutel ei ole lubatud kasutada oma palli!

 

Treeningutega alustamisel on iga mängija ja lapsevanema käitumine ja korrast kinni pidamine suure olulisusega. Ühistreeningutega saame jätkata vaid tingimusel, et iga vastutav isik (treener), mängija ja lapsevanem peab kinni kehtestatud reeglitest.

 

Täiendavate küsimuste korral vastame meeleldi!

Täpse tunniplaani ja töökorralduse osas saate kõige operatiivsema info oma lapse treenerilt!

 

Suvelaagrid

Valitsuse otsusest johtuvalt ja tänase parima teadmisega toimuvad kõik Korvpalliklubi Viimsi/Estover, sh KK Viimsi, Kesklinna KK ja GAG Korvalliklubi suvelaagrid planeeritud ajal, kohas ja mahus.

Täpsem info SIIN

Tulenevalt eriolukorrast tingitud ebakindlusest oleme suvelaagrite osalustasu maksetähtaega pikendanud kuni 15.juuni. Palume tasuda!

  • Olukorra muutudes ja laagrite ärajäämisel tagastatakse osalustasu 100% ulatuses!

 

 

Kommenteeri
Mängukalender
Karulaugu Spordikeskus
Begoonia tee 3, Viimsi vald 74001   E-post: kkviimsi@kkviimsi.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...