23.04.2024
Korvpalliklubi Viimsi neli noortemeeskonda, sh U12, U13, U14 ja U19 poisid läbisid edukalt põhiturniiri ja veerandfinaalid, millega on juba endale kindlustanud koha noorte Eesti Meistrivõistlustel nelja parima ...
22.04.2024
Koolivaheajal, 20.aprill 2024.a kuni 28.aprill 2024. a, toimuvad treeningud muutunud treeningplaani alusel.
22.04.2024
Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeria läheme kokku Tartu Ülikool Maks& Mooritsaga. Kuigi põhihooajal jäi mängude seis 0:2 tartlaste kasuks ja hea meelega lükkame favoriidikoorma värske peatreeneri Priit Vene õlgadele, ...

Kaamos Karikavõistlustel kaotas Viimsi/Sportland korduskohtumise Tallinna Kalev/Audentesele 89:93, kuid jõudis kahe mängu kokkuvõttes poolfinaali (0)
01.12.2022

Eilsele mängule läks koduvõistkond Viimsi/Sportland 19-punktilises eduseisus.

Tallinna Kalev/Audentese meestel oli selg vastu seina ning esimene veerandaeg võidetigi 25:17. Teisel veerandajal mäng võrdsustus ning poolajavileks näitas tabloo seisu 46:40 külaliste kasuks.
Teisel poolajal kulges mäng võrdselt, punkt-punkti heitluses ning kuigi Viimsi/Sportland kaotas mängu 89:93, võitsid nad lahingu ehk olid kahe mängu kokkuvõttes vastastest paremad 15 punktiga.

Karikavõistuste F4, ehk nalja parima formaadis peetava finaalturniiri poolfinaalis kohtub Viimsi/Sportland TalTech/Optibetiga. Finaalturniir peetakse 17.-18.detsember Narvas.

Viimastes mängudes suurepärast hoogu näidanud Devin Harris oli eile üleplatsimees, visates 27 punkti ning võttes 8 lauapalli. Siim-Markus Post viskas 17 punkti ning andis 6 resultatiivset söötu. Egert Haller lisas 15 punkti. Vastaste suurim korvikütt oli eile Sten Sokk 20 punktiga.

Siim-Markus Post ei jäänud mänguga rahule. “Saime küll kokkuvõttes edasi, aga kaotusega ei saa kunagi rahule jääda. Positiivne on see, et oleme Final Four’s ja saame näidata, milleks me võimelised oleme,” rääkis mängujuht.

Treener Kristjan Evart ei jäänud samuti väga rahule. “Eesmärke oli mitu. Põhieesmärk sai täidetud ehk jõudsime poolfinaali, kuid mängupildiga ei saa rahule jääda. Edaspidi peame paremat mängu näitama,” sõnas treener.

PAF Eesti-Läti korvpalliliigas peab Viimsi/Sportland järgmise mängu 7. detsembril, kui külla minnakse lätlaste BK Ogre meeskonnale, keda novembri alguses kodus võideti 78:70.